Çilingir Hizmetleri

Acil Hızlı Servis - 7/24

Çilingirlik , eskiden olduğu gibi imalata dayalı olarak yapılmadığı halde , önemli ve ihtiyacın hiç tükenmediği bir. Eski kilit ustaları demircilik ustalığından gelirdi. Anahtar ve kilit sistemlerini kendi döküm işçilikleri ile , el emeğiyle meydana getirirlerdi. Teknoloji ilerleyip , fabrikalaşma ve seri üretim sistemlerine geçiş ile fabrikalardan hazır şekilde tedarik edilebilir oldu. Yine de ince işçilik işi , anahtar kopyalama , kapı açma , kasa açma , oto anahtar kopyalama , oto kilit açma işleri çilingirin el becerisindedir.

Çilingir hizmetlerimizden günün her saati yararlanabilirsiniz. Günün 24 saati size hizmet edebilmenin , gerektiğinde yardımınıza koşabilmenin gururu içinde , sizlere en iyi , en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Çilingir hizmetlerimizden birkaçını sizinle paylaşmak isteriz :

-Yeni eve taşındınız ; kilit sitemini yenilemek , anahtar çoğaltmak.


-Kapınız açılmıyor , açılırken zorlanıyor ; kilit sistemini tamir etmek ya da yenilemek.


-Evinize hırsız girmiş , kapı zorlanmış ; kapıyı açmak , yeni bir kilit sistemi takmak , kapı ayarlarını yapmak


-Anahtarınız kayıp , içeride unuttunuz , kapıda kaldınız ; kapıyı açmak , kilit sistemini onarmak ya da yenilemek


-Güvenlik tehlikesi olan bir bölgede yaşıyorsunuz ; kilit sisteminizi yenilemek , güçlendirmek , ekstra güvenlik için , sürgülü emniyet kilidi vb. , güçlendirmeler yapmak


-Oto anahtarınızı içeride unuttunuz ; immobilizer ( çipli ) yada diğer kilit sistemleri için kapı açma , kilit sistemini yenileme anahtar çoğaltma işlemleri.


-Ofisinizde gizli evrak dolabı , ya da kişiye özel kilitli dolap sistemleri gerekli ; mobilyanıza kilit sistemi yerleştirme , anahtar çoğaltma ve daha sayamadığımız çilingir hizmetlerimiz için sitedeki irtibat numaralarından bize ulaşarak, güvenli, kaliteli, hızlı, uygun fiyatlı hizmet almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Quick Service On Emergency Call - 24/7

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus.

Hemen Ara
Whatsapp